Message

Listy startowe

 

 

Listy zgłoszeniowe


Zgodnie z obietnicą 1 maja uruchamiamy zapisy na listy startowe. Wszystkich chętnych pragnących wziąć udział w imprezie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres 

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , bądź przy użyciu formularza kontaktowego na naszej stronie (zakładka kontakt).

W zgłoszeniu prosimy o podanie danych osobowych kierowcy i pilota, marki pojazdu, klasy startowej, kontaktowego adresu email i numeru telefonu.

Przypominamy że ilość miejsc jest ograniczona



O starcie decyduje kolejność zgłoszeń , w przypadku braku zaliczkowania (zaliczka stanowi 1/3 wpisowego) do 15 czerwca 2013 miejsce startowe zajmują załogi z ewentualnych list rezerwowych.

Zaliczki proszę wpłacać na konto
PGR 4X4 Przeworska Grupa Rajdowa ul. Głęboka 13, 37-200 Przeworsk
nr konta 87 909600042010005931820001

W sprawach przyjęcia na listy startowe będziemy kontaktować się drogą mailową bądź telefonicznie, dane do zaliczkowania każda załoga otrzyma indywidualnie pocztą elektroniczną.
Jeżeli w ciągu 3 dni od zgłoszenia załoga nie otrzyma potwierdzenia przyjęcia prosimy o kontakt na nr. 603 272 166

 

 Klasa Adventure:

1. Marcin Wojciechowski, Natalia Wojciechowska  | Suzuki Samurai

2. Sebastian Marek | Nissan Patrol

3. Madej Daniel, Michał Dybel | Suzuki Samurai

4. Dominik Broda, Patryk Broda | Nissan Patrol

5. Paweł Woźniak, Piotr Stasicki | Jeep Wrangler

6. Marcin Makuszewski, Małgorzata Żuk | Nissan Patrol

7. Perchacz Grzegorz | Suzuki Samurai

8. Kamil Kubas, Oskar | Nissan Patrol

9. Bartek ścisłowicz, Przemek ścisłowicz - power brother | Nissan Patrol

10. Tomasz Kobylecki, Rokita Jacek | Jeep

11. Tomasz Hawro - Team Majcher, Michał Stolarski | Suzuki Samurai

12. Dariusz Bratuń, Oskar Bratuń | Jeep

13. Marcin Plis | Jeep XJ

14. Kamil Soltysiak, Dariusz Gmyrek | Suzuki Frog EVO

15. Rafał Lorenc, Wojciech Migas

16. Kruczek Paweł | Jeep Wrangler

17. Florczak Wacław | Jeep Wrangler

18. Cierpiak Radosław | Jeep Cherokee

19. Jakup Ablewicz, Jerzy Malik |Suzuki Samurai 

 

Klasa extreme

1. Maciej Musz, Jacek Musz

2. Tomasz Pabian | Mitsubishi Pajero

3. Dariusz Dorotiak | Suzuki Samurai

4. Kuba Sporek | Suzuki

5. Marcin Czaja | shrekowóz

6. Piotr Ozimek, Przemysław Ozimek | Velocilaptor

7.  Miękoś - Kotelnica Team | zielonek

8. Wojtek Husak, Eryk Gnatek | Suzuki Żuczek 

9. TOMASZ JASTRZĘBSKI (DIABEŁ), RAFAŁ DAROSZ (TOPER) | Suzuki Samurai

10. Węgrzyn Wojciech, Wnętrzak Grzegorz | Gaz 69

11. Saj Mariusz, Saj Oliwier | Nissan Patrol