Message

Listy startowe

Listy zgłoszeniowe

Zgodnie z obietnicą 15 maja uruchamiamy zapisy na listy startowe wszystkich chętnych pragnących wziąć udział w imprezie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres 

offroad.team@wp.pl

z dopiskiem w tytule "Zgłoszenie - Zmagania 2"

bądź wypełnienie formularza zgłoszeniowego poniżej

prosimy o podanie danych osobowych kierowcy i pilota, marki pojazdu, klasy startowej, kontaktowego adresu email i numeru telefonu.

Przypominamy że ilość miejsc jest ograniczona

o starcie decyduje kolejność zgłoszeń , w przypadku braku zaliczkowania (zaliczka stanowi 1/3 wpisowego) do 6 czerwca 2013 miejsce startowe zajmują załogi z ewentualnych list rezerwowych.

Wpłata zaliczki dopiero po kontakcie organizatorów z uczestnikami i wpisaniu na listę startową

Zaliczki proszę wpłacać na konto
PGR 4X4 Przeworska Grupa Rajdowa ul. Głęboka 13, 37-200 Przeworsk
nr konta 87 9096 0004 2010 0059 3182 0001

W sprawach przyjęcia na listy startowe będziemy kontaktować się drogą mailową bądź telefonicznie.
Jeżeli w ciągu 3 dni od zgłoszenia załoga nie otrzyma potwierdzenia przyjęcia lub nie będzie jej na liście prosimy o kontakt 
tel. 603 272 166

Harmonogram rajdu

 

Zgłoszenie na Podkarpackie Zmagania


Proszę wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.

 

RUSZAMY Z ZAPISAMI !!!

Klasa ADVENTURE

1.

Sebastian Marek, Dariusz Bielec

Nissan Patrol

2.

Grzegorz Zachara, Aleksandra Zachara

Suzuki Samurai

3.

Irek Kuras, Ela Kuras

Suzuki Samurai

4.

Perchacz Grzegorz, Łagodzic Grzegorz

Suzuki Samurai

5.

Makuszewski Marcin, Janusz Dawid

Nissan Patrol

6.

Siadek Sławomir, Wójcik Piotr

Nissan Patrol

7.

Hawro Tomasz, Stolarski Michał

Suzuki Samurai

8.

Bartkowicz Mateusz, Czarnota Michał

Suzuki Samurai

9.

Kamil Kubas, Eryk Gnatek

Nissan Patrol

10.

Jaskuła Dariusz

Suzuki LTR

11.

Kowalczuk Tomek

Suzuki LTR

12.

Pawlak Grzegorz, Nestrowicz Małgorzata

Nissan Patrol

13.

Rafał Lorenc

Suzuki Samurai

14.

Czaja Marcin, Konefał Marcin

Shrekowóz mini

15.

Kołodziejczyk Andrzej, Gniewek Gerard

G-klasa

16.

Kostyła Piotr, Łukasiewicz Mela

Nissan Patrol

17.

Sawa Marcin

Savage

Klasa EXTREM

1.

Krzysztof Podkościelny, Patryk Larwa

Suzuki

2.

 Dorotiak Dariusz, Robert Iliasz

 Suzuki Rabarbar

3.

 Majcher Jacek, Majcher Łukasz

 Jeep Wrangler

4.

Zbyryt Arkadiusz

Suzuki LWR

5.

Łoński Andrzej

  Suzuki LWR

6.

Ciołek Sławek

Suzuki LTR

7.

Grela Sebastian

Suzuki LTR

8.

Szewczuk Marcin

Suzuki LTR

9.

Weron Tomasz

Nissan Patrol

10.

Kłoda Krzysztof Baron

Daihatsu Rocky

11.

Musz Jacek, Musz Maciej

Suzuki Samurai

12.

Potasiewicz Robert, Staniec Paweł

Toyota

13.

Szczyglewski Andrzej, Ździebłowski Piotr

Smoczek

14.

Wójtowicz Tomasz, Ogórek Marcin

Sam patrol evo

15.

Kostyła Piotr, Łukasiewicz Mela

Sam patrol

16.

Porzuczek Łukasz, Bujas Andrzej

Range Rover

17.

Węgrzyn Wojciech, Duma Mariusz

Gaz 69