Message

Klub

b_150_100_16777215_00_images_logo_logoblk.jpgNie brakowało wsród nas miłośników sportów off roadowych, ale codzienny natłok zajęć weryfikował działalność na polu organizacyjnym. Jednak po kilku latach czynnego uczestnictwa w zawodach, zlotach i wspólnych wyprawach, udało się zebrać kilkanaście osób i zgodnie postanowiliśmy powołać do życia Stowarzyszenie. W styczniu 2011 roku pod nazwą PGR 4×4 Przeworska Grupa Rajdowa otrzymaliśmy wpis do KRS.
Stowarzyszenie ma na celu propagowanie sportów motoryzacyjnych. Skupia członów, którzy posiadają samochody terenowe, quady, bądź motocykle. Nie wykluczamy jednak przynależności do Stowarzyszenie osób nieposiadających owego zaplecza. Głównym kryterium członkostwa w PGR 4×4 jest zamiłowanie do motoryzacji i traktowanie jej jako sposób na spędzanie wolnego czasu.
Obok propagowania szeroko pojętej motoryzacji, Stowarzyszenie PGR 4×4 kładzie nacisk na promowanie  w swoich działaniach naszego regionu. Wykazujemy chęć współpracy z lokalnym władzami oraz pomoc na miarę naszych możliwości  organom porządkowym. Chcemy pokazać, że na imprezach off roadowych można doskonale bawić się całymi rodzinami. Ogromne znaczenie ma dla nas przekazanie, jak można uprawiać off road szanując środowisko naturalne, a jednocześnie chcemy  obalić  mit off roadowca – niszczyciela środowiska.
Autor – Agnieszka Kowal- Sekretarz PGR 4×4