Message

Impreza jest organizowana przy współudziale dwóch w/w klubów pod patronatem wójta gminy Jawornik Polski. Rajd odbywać się będzie na terenie gminy gdzie zorganizowana zostanie baza rajdu z zapleczem noclegowym i gastronomicznym na terenie byłego ośrodka wypoczynkowego MSWiA obecnie właścicielem jest w/w gmina, prolog i odcinki specjalne pierwszego dnia rajdu. Dzień drugi to trasa rajdowa zlokalizowana na terenach prywatnych mamy do dyspozycji blisko 80 hektarów lasów i nieużytków o sporej różnorodności terenu od łatwych podjazdów poprzez extremalnie trudne wąwozy i urwiska na których już wcześniej organizowane były tego typu imprezy lecz na mniejszą skalę.

Rajd będzie organizowany w dwóch klasach Adventure i Extreme przewiadywana liczba miejsc startowych po 25 w obu klasach. Koszt uczestnictwa 300 zł/załoga, zaliczka w wysokości 100 zł płatna do dwóch tygodni przed startem na załogę składa się 2 osoby kierowca i pilot. W koszty wliczone są zestawy startowe i częściowe wyżywienie piątkowa kolacja, sobota śniadanie + ciepły posiłek w trakcie rajdu gorące napoje.

LISTY STARTOWE oficjalnie otwieramy od 01 maja 2013. Mamy nadzieję że ewentualna wasza obecność przyczyni się w dużej mierze do rozkwitu naszej wspólnej imprezy którą chcielibyśmy wpisać na stałe do kalendarza podobnych imprez na terenie podkarpacia, których niestety w ostatnim czasie jest coraz mniej. Szczegóły dotyczące uczestnictwa, regulamin, rezerwacje i koszty noclegów pojawią się z chwilą otwarcia list startowych.

b_150_100_16777215_00_http___offroadteam.weebly.com_uploads_2_8_2_1_2821314_1425371_orig.jpg_591